Shtëpia në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA Dje 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shitet shtëpia një katëshe me 7 Ari oborr.
Shtëpia me rreth 100m² të banuara posedon këtë rënditje : sallon së bashku me kuzhinë,tri dhoma gjumi,një banjo dhe një ballkon.
Dyer prej druri dhe dritaret plastikës,dyshemeja e tëra llaminat.
Posedon infrastrukturë të plotë.
Çmimi i shtëpisë është 150.000€
Shtëpia gjendet në lagjen “7 korrik”.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim