Shtëpia në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA Dje 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 500 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjilan
Shitet shtëpia me 2.70 Ari me rreth 500m2 të banuara.
Shtëpia është tri katëshe me bodrum
Kati i parë posedon: garazh dhe hapsirë mjaft të shfrytëzuar
Kati i dytë posedon: Sallon së bashku me kuzhin,dy dhoma gjumi dhe nje banjo.
Kati i tretë posedon:katër dhoma gjumi dhe një banjo.
Dyshemeja është e tëra laminat,dyer të drurit,dritare të plastikës.
Posedon infrasturukturë të plotë,furnizimi ujit i dyanëshëm: ujësjellës dhe bunar.
Shtëpia gjendet në lagjen “Kodra e Dëshmorëve” , në një vend të qetë për banim familjar.
Çmimi i shtëpise është 140.000 i diskutuar .


Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim