Shtëpia në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 27 Shk 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 188 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shitet shtëpia me 2 Ari oborr me 188m2 të banuara.
Shtëpia është dy kate dhe posedon:
Kati i parë posedon : sallon së bashku me kuzhinë,një dhomë gjumi,një banjo dhe një shpajz.
Kati i dytë posedon:tri dhoma gjumi dhe një banjo .
Shtëpia posedon infrastrukturë të plotë.
Shtëpia gjendet në lagjen “Dheu i Bardhë” në një lagje shumë të qetë.
Ҫmimi i shtëpisë është 80.000 €.

Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim