Shtëpia në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 22 Jan 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Gjilan
Shitet shtëpia me 3 Ari oborr, me mbi 100m2 të banuara.
Shtëpi dy kate e cila posedon këtë rënditje:
Sallon së bashku me kuzhinë,dy dhoma gjumi,dy banjo,një shpajz.
Dyshemeja e tëra parket, dyer prej druri dhe dritare të plastikës.
Shtëpia posedon infrastrukturë të plotë,furnizim i ujit i dyanëshëm: ujësjellës dhe bunar.
Oborr të rregulluar me teracer, si dhe garazhë.
Ҫmimi shtëpis është 100.000 i diskutuar.

Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim