Shtëpia në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 23 Jan 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

155 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 182 m2
Numri i kateve: 4 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Gjilan
Shitet shtëpia me 4.92 Ari me 182m2 të banuara.
Shtëpi 4 kate me dy hyrje të veçanta.
Dy hyrjet posedojnë plan të njejtë:
sallon së bashku me kuzhinë ,pesë dhoma gjumi,një banjo
dhe nënkulëm.
Njëra hyrje posedon nxemje qendrore.
Shtëpia posedon dy garazha, si dhe mbrapa shtëpisë posedon një lokal, dhe dy depo të veçanta.
Shtëpia gjendet në lagjën “Dardania II”.
Çmimi i shtëpisë është 155.000 euro.

Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim