Shtëpia në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 23 Jan 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 360 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Gjilan
Shitet shtëpia me 3 Ari oborr me 360m2 të banuara.
Shtëpia tri katëshe me këtë rënditje:.
Kati përdhes i tëri bodrum i cili mund të përdorët si garazhë me hapsirë mjaft të shfrytëzuar ku posedon banjo dhe dy dhoma të vogla.
Kati i parë posedon:Sallon së bashku me kuzhinë,tri dhoma gjumi dhe një banjo.
Dyshemeja llaminat,dritare të plastikës,dyer prej druri.
Kati i dytë posedon:sallon së bashku me kuzhinë ( pa elemente),tri dhoma gjumi dhe një banjo.
Dyshemeja e tëra pllaka,dyer dhe dritare të plastikës.
Kati i tretë posedon:sallon dhe dy dhoma gjumi.
Dyer prej druri,dritare të plastikës.
Shtëpi me infrastrukturë të plotë.
Furnizim i ujit i dyanshëm: ujësjellës dhe bunar.
Shtëpia gjendet në rrugë të Prishtinës.
Ҫmimi i shtëpisë 200.000euro i diskutueshëm.

Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim