Shtëpia në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 23 Jan 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjilan
Shitet shtëpia një katëshe me 2 Ari oborr.
Shtëpia është e ndërtimit të vjetër dhe ka këtë rënditje:
• Dy dhoma
• Një banjo
• Një terasë.
Posedon infrastrukturë të plotë.
Dyshemeja e tëra patos.
Dyert dhe dritaret janë prej drurit.
Shtëpia gjendet përball postës së vogël.
Ҫmimi shtëpis është 80.000€.

Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim