Shtëpia në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA Dje 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjilan
Shitet shtëpia dy kate ,me 3 Ari oborr me mbi 100m2 të banuara.
Kati i parë posedon: sallon së bashku me kuzhinë,dhe një banjo me tualet.
Kati i dytë: tri dhoma gjumi dhe një tualet.
Shtëpia është në ndërtim e sipër,ku është e kryer vetëm faza e vrazhdë e ndërtimit.
Shtëpia është e pa izoluar, pa dyer –dritare.
Shtëpia gjendet në lagjen “Bregu i djegur”.
Ҫmimi shtëpisë është 45.000 euro.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim