Shtëpia në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 27 Shk 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shitet shtëpia prej 2 Ari.
Shtëpia është dy kate:
Kati i parë përbëhet prej dy lokaleve të cilat janë të gatshëm për shfrytëzim .
Kati i II posedon:sallon së bashku me kuzhinë, dhe katër dhoma të gjumit,një banjo.
Shtëpia posedon infrastrukturë të plotë.
Shtëpia gjendet në hyrje të fshatit Velekincë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim