Shtëpia në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA Dje 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 270 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shitet shtëpia me 5Ari oborr.
Shtëpi tri kate me 270m2 të banuara.
Kati i parë posedon:dy dhoma dhe një garazhë.
Kati i dytë posedon:sallon së bashku me kuzhinë ,një dhomë gjumi ,një banjo dhe një tualet.
Kati i tretë posedon: tri dhoma gjumi dhe një banjo.
Dyshemeja në katin e dytë llaminat , në të tretin patos.
Posedon infrastrukturë të plotë,furnizim të ujit të dyanëshëm (ujësjellës dhe dy bunare)
Poashtu gjendet edhe një objekt i vjetër rreth 70m2 (është përdorur për puntori).
Shtëpia gjendet në lagjen “Arbëria”.
Çmimi shtëpis është 120.000euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim