Shtëpia në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 27 Shk 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 168 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shitet shtëpia me 1.5 Ari me 168m2 të banuara.
Shtëpia është një katëshe dhe ka këtë rënditje:
Sallon,kuzhinë,koridor,banjo,dy dhoma gjumi.
Posedon infrastrukturë të plotë.
Shtëpia gjendet në lagjen “7 Korrik”
Çmimi i shtëpisë është 65.000euro.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim