Shtëpia në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 24 Shk 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shitet shtëpia me rreth 2 Ari.
Shtëpi dy kate me bodrum.
Kati i parë posedon: sallon së bashku me kuzhinë, një dhomë dhe një banjo.
Kati i dytë posedon: dy dhoma gjumi dhe një terasë.
Dyshemeja në katin e parë e tëra llaminat , ndërsa në katin e dytë e tëra patos.
Dyer dhe dritare prej drurit.
Në oborr posedon garazhën dhe një objekt dy katësh në të cilën kati i parë është një depo dhe kati i dytë një dhomë.
Shtëpi me infrastrukturë të plotë gjendet afër qendrës së qytetit.
Çmimi i shtëpisë është 80.000 euro i diskutueshëm.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim