Shtëpia në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 27 Shk 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 240 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shitet shtëpia me 4.80 Ari oborr me 240m2 të banuara.
Shtëpi dy katëshe me këtë rënditje:
Kati i parë posedon: sallon së bashku me kuzhinë,një dhomë gjumi, një banjo dhe një ballkon.
Kati i dytë posedon: tri dhoma gjumi , një banjo dhe një ballkon.
Dyshemeja e tëra patos,dyer dhe dritare prej druri.
Infrastrukturë të plotë,furnizim i ujit i dyanëshëm: ujësjellës dhe bunar.
Shtëpia gjendet në lagjen” Dardania I”.
Ҫmimi i shtëpisë 140.000 euro i diskutueshëm.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim