Shtëpia në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA Dje 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

153 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 250 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shitet shtëpia me 5 ari oborr.
Shtëpia tri kate me rreth 250m² të banuara posedon këtë renditje:
Kati përdhes posedon një podrum.
Kati i parë: sallon së bashku me kuzhinë.
Kati i dytë : Sallon, kuzhinë,një shpajz,një banjo dhe një ballkon.
Kati i tretë: katër dhoma,një banjo dhe dy ballkona.
Dyshemeja llaminat,dyer dhe dritaret prej druri.
Shtëpia posedon infrastrukturë të rregullt me izolimin nga brenda dhe jashtë ,si dhe nxemje qendrore.
Shtëpia gjendet në rrugë të Prishtinës.
Çmimi i shtepis është 153.000 euro.

Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim