Shtëpia në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 08 Mar 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Gjilan
Shitet shtëpia me 3.24 Ari .
Shtëpi dy kate me rreth 300m2 të banueshme.
Kati përdhes posedon bodrum me hapsirë të mjaftueshme dhe lokal.
Kati i parë posedon: sallon së bashku me kuzhinë 80m2, një dhomë gjumi , një banjo dhe një shpajz.
Kati i dytë posedon : tri dhoma gjumi , një dhomë për hekurosje dhe një banjo.
Dyshemeja e tëra llaminat të kualitetit të lartë, dyer dhe dritare prej druri, shkallët granit.
Shtëpi me infrastrukturë të plotë, nxemje qendrore , e izoluar në mënyrë të veçantë.
Shtëpia gjendet në rrugë kryesor në një vend mjaft të përshtatshëm për banim, afër rrugës qarkore dhe ka afër institucione të ndryshme.
Çmimi i shtëpisë është 240.000 euro .

Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim