Shtëpia në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 08 Mar 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

37 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shitët shtëpia me 3.38 Ari
Shtëpi dy kate me 200m2 të banuara.
Kati i parë posedon sallon së bashku me kuzhinë, një banjo dhe një shpajz.
Kati i dytë posedon: dy dhoma gjumi.
Shtëpia posedon infrastrukturë të plotë, furnizimi i ujit i dyanëshëm : ujësjellës dhe bunar , dyer dhe dritare prej druri.
Shtëpia gjendet afër rrugës kryesore Gjilan- Prishtinë (në Livoç të Epërm).
Çmimi i shtëpisë është 37.000 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim