Shtëpia në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 08 Mar 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 185 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Gjilan
Shitet shtëpia me 3 ari oborr.
Shtëpi dy kate me rreth 185m2 të banuara .
Kati përdhes i shtëpisë posedon bodrum me sipërfaqe prej 25m2 dhe Garazhë me mbi 50m2.
Kati i parë posedon: sallon , kuzhinë, një banjo , një shpajz dhe një terasë të madhe.
Kati i dytë posedon: tri dhoma gjumi dhe një dhomë pune.
Dyshemeja në katin e parë e tëra parket dhe pllaka të kualitetit të lartë,dyshemeja në katin e dytë e tëra llaminat , dyer prej druri dhe dritare të plastikës.
Shtëpia posedon infrastrukturë të plotë, frunizimi i ujit i dyanëshëm: ujësjellës dhe bunarë, nxemje qendrore etj..
Shtëpia gjendet në lagjën “Bregu i djegur”
Çmimi i shtëpisë është 120.000 euro.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim