Shtëpia në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 20 Shk 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 240 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Gjilan
Shitet shtëpia me 3.73 Ari oborr.
Shtëpi me 240m2 me 3 hyrje të veçanta .
• Kati i parë me 80m2 posedon:
Sallon së bashku me kuzhinë ,dy dhoma gjumi,një banjo dhe një teras.
• Kati i dytë me 80m2 ka këtë rënditje:
Sallon së bashku me kuzhinë,dy dhoma gjumi,një banjo dhe një teras.
• Kati i tretë me 80m2 posedon:
Sallon së bashku me kuzhinë ,dy dhoma gjumi, një banjo dhe një teras.
Shkallët janë të gjitha mermer, dyshemejta e tëra llaminat, dyer prej druri , dritare të plastikës
Shtëpia me infrastrukturë të plotë,furnizim ujit i dyanëshëm :ujësjellës dhe dy bunare
Shtëpia gjendet në lagjen “Dardania II”
Ҫmimi i shtëpisë është 140.000 eruo i diskutuar.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim