Shtëpia në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 08 Mar 12:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shitet shtëpia me 4 Ari oborr.
Shtëpia posedon tri kate:
Kati i parë përdhes :Garazhë,podrum i madhë me kuzhinë dhe një banjo.
Kati dytë:i tëri sallon së bashku me kuzhinë dhe një banjo.
Kati i tretë:tri dhoma gjumi dhe një banjo.
Infrastrukturë e plotë.
Furnizim i ujit i dyanshëm ujësjllës dhe bunar.
Gjendet në afër rrugës qarkore (te Gllama)
Çmimi i shtëpisë është 110.000euro
Gjithashtu ka mundësi kompenzim me banesë tri dhomëshe.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim