Shtëpia në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 08 Mar 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 375 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shitët shtëpia me 5 Ari oborr me 375m2 të banuara.
Shtëpi 3 kate me dy hyrje të veçanta.
Kati i parë posedon sallon së bashku me kuzhinë , një dhomë gjumi, një banjo , një podrum.
Kati i dytë ka tri dhoma gjumi dhe një ballkon.
Kati I tretë ( nënkulem ) i parregulluar.
Dyshemeja në katin e pare është e tëra llaminat,
Ne katin e dytë e tëra patos.
Dyer dhe dritare prej druri.
Infrastrukturë e plotë.
Furnizimi ujit vetëm ujësjellës.
Plani i njejtë në hyrjen tjeter.
Posedon edhe Garzhën për dy vetura.
Shtëpia gjendet në lagjen “ Arbëria” .
Çmimi shtëpisë është 150.000euro.

Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim