Shtëpia në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 27 Shk 10:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 396 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Gjilan
Shitet shtëpia me 5.39 Ari .
Shtëpi tri kate me 396 m2 me këtë renditje:
Kati i parë posedon sallon së bashku me kuzhinë, dy dhoma gjumi dhe një banjo.
Kati i dytë posedon: tri dhoma , një kuzhinë një banjo një ballkon dhe një terase.
Kati i tretë (nënkulëm) sallon , kuzhinë, dy dhoma gjumi .
Dyshemeja ne katin e parë dhe të tretë është llaminat, ndërsa në katin e dytë është e tëra parket.
Shkallët granit dyer prej druri ,dritare të plastikës.
Shtëpi me infrastrukturë të plotë , nxemje qendrore , furnizimi i ujit i dy anëshëm : ujësjellës dhe dy bunare.
Shtëpia gjendet në lagjën “ Dardania I”.
Çmimi i shtëpisë është 190.000 euro.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim