Shtëpia në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA Dje 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan

Shitet shtëpia me 6 Ari oborr.
Shtëpi dy kate me mbi 180m2 të banuara posedon këtë rënditje:
Kati përdhes: Garazhë, bodrum dhe një depo.
Kati i parë posedon: sallon së bashku me kuzhinë, një dhomë gjumi, një banjo.
Kati i dytë posedon: tri dhoma gjumi , një banjo dhe dy ballkona.
Shtëpi me infrastrukturë të plotë, furnizimi i ujit i dyanëshëm: ujësjellës dhe bunar.
Shtëpia gjendet në rrugën “ Avdullah Tahiri”.
Çmimi i shtëpisë është 150.000 euro i diskutueshëm.

Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim