Shtëpia në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 20 Shk 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 89 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shitet shtëpia me 4 Ari oborr me 89.76m2 të banuara
Shtëpia është dy kate me këtë rënditje:
Kati përdhes posedon garazhë dhe dy depo.
Kati i parë posedon:Sallon së bashku me kuzhinë,një dhomë gjumi dhe një banjo ,dyshemeja e tërë katit është parket,dyer druri dhe dritare plastike.
Kati i dytë posedon : tri dhoma dhe një banjo, por për momentin i pabanueshëm(pa dyer dhe pa dritare).
Shtëpia me infrastrukturë të plotë.
Furnizimi i ujit i dyanshëm me ujesjellës dhe bunar.
Shtëpi me mundësi kompenzimi me banesë prej 90m2-100m2.
Shtëpia gjendet në lagjen “Dheu i Bardhë”
Ҫmimi i shtëpisë 95.000 euro.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim