Shtëpia në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 18 Jan 11:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shitet shtëpia me 2.5 Ari me mbi 200 m2 të banuara.
Shtëpia posedon këtë renditje:
Sallon së bashku me kuzhinë,katër dhoma gjumi,dy banjo,një podrum,një Garazhë.
Posedon infrastrukturë të plotë dhe ndertim me material të cilësis më të lartë në vend.
Shtepia gjendet mbrapa Pishinës Hawai .
Çmimi shtëpisë është 95.000euro.

Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim