Shtëpia në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA Dje 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shitet shtëpia me 5 Ari oborr,me tri kate.
Ku kati përdhes posedon podrum,
Kati i parë posedon:sallon së bashku me kuzhinë, një dhomë gjumi , një banjo dhe një ballkon.
Kati i dytë ka:tri dhoma gjumi, dhe një teras mjaft të shfrytezueshme.
Dyshemeja është e tëra llaminat,dyert dhe dritaret janë prej druri.
Shtëpi me infrastrukturë të plotë,furnizim të ujit të dy anëshëm: ujësjellës dhe bunar.
Posedon oborr të gjelberuar(kopsht) dhe garazhë.
Shtëpia gjendet në magjistralën e parë Gjilanë Prishtinë.
Çmimi shtëpisë është 80.000euro .
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim