Shtëpia në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 08 Mar 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 000 EUR

Numri i dhomave: 9
Sipërfaqe: 500 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shitet shtëpia me 2.5Ari oborr rreth 500m2.
Shtëpi tri kate me dy bodrume.
Ku qdo kat posedon nga një sallon së bashku me kuzhinë, nga tri dhoma gjumi dhe nga një banjo.
Posedon infrastrukturë të plotë.
Shtëpia gjendet afër shkollave të mesme.
Ҫmimi shtëpisë është 230.000euro.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim