Shtëpia në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 22 Jan 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjilan
Shitet shtëpia me 4 Ari oborr.
Shtëpi 3 kate me mbi 200 m2 të banuara.
Shtëpia posedon dy sallone ,pesë dhoma gjumi dhe dy banjo.
Shtëpia posedon infrastrukturë të plotë.
Shtëpia gjendet në lagjën “Zabel” .
Çmimi i shtëpisë është 55.000€.

Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim