Shtëpia në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 08 Mar 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 600 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Gjilan
Shtëpi me 600m2 të banuara.
Kati përdhes posedon:
Garazhë me hapsirë mjaftë të madhe ku është e vendosur edhe një rezervar për ujë dhe sistemi për nxemje qendrore, dhe një depo me tualet me sipërfaqe prej 40m2.

Kati i parë është lokal me sipërfaqe prej 80m2 , me tri hymje të veçanta dhe është i gatshëm për shfrytëzim.
Lokali posedon një depo dhe një banjo.
Dyshemeja e tëra pllaka,dyer dhe dritare janë prej plastikës dhe aluminit.

Kati i parë banues posedon: Sallon së bashku me kuzhinë, një dhomë gjumi dhe një banjo.
Kati i dytë posedon: katër dhoma gjumi dhe një banjo.
Kati i tretë është nënkulem .

Shtëpia posedon infrastrukturë të plotë,dyshemeja e tëra llaminat, dyer prej druri dhe dritare të plastikës.
Shtëpia është e izoluar, e përfunduar në vitin 2006 dhe e banueshme para 5 viteve.
Shtëpia gjendet afër rrugës së Prishtinës.
Çmimi i shtëpisë është 230.000euro i diskutueshëm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim