Shtëpia në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 20 Shk 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shitet shtëpia me 2.80 Ari.
Kati përdhes posedon:garazhë për dy vetura, një kuzhinë verore dhe një depo në të cilën është i instaluar sistemi për nxemje qendrore.
Kati i parë posedon një dhomë gjumi dhe një banjo.
Kati i dytë poseodn: sallon së bashku me kuzhinë , një ballkon dhe një teras verore.
Kati i tretë posedon dy dhoma të gjumit dhe një banjo, njëra dhomë gjumi me ballkon dhe tjetra posedon edhe një depo ( dhomë pune).
Dyshemeja në bodrum është e tëra ibercuk, koridoret dhe shkallët janë prej pllakave, salloni është i tëri parket dhe dhomat e gjumit të gjitha llaminat.
Dyert janë prej drurit , ndërsa dritaret janë të plastikës.
Shtepia posedon infrastrukturë të plotë, furnizimi i ujit i dy anëshem : ujësjellës dhe bunar.
Shtëpia gjendet në lagjën “Dardania I”.
Çmimi i shtëpisë është 150.000euro.

Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim