Shtëpia në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 24 Shk 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

42 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjilan
Shitet shtëpia dy kate me 180m2,me 3 Ari oborr.
Kati i parë ka: sallon së bashku me kuzhinë,një dhomë gjumi dhe një banjo.
Kati i dytë ka: dy dhoma gjumi dhe një banjo.
Shtëpia është e pa izoluar ( pa dyer dhe pa dritare).
Posedon infrastrukturë të plotë.
Shtëpia gjendet në periferi të qytetit .
Gjendet në lagjen e “ Zabelit”.
Shtëpia është në një ambient shumë të mirë për banim familjar.
Ҫmimi shtëpis është 42.000euro.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim