Shtëpia në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 20 Shk 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 161 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shitet shtëpia me 2.5 Ari oborr ,161.68 m2.
Shtëpia dy kate:
Kati i parë posedon :Sallon së bashku me kuzhinë,një teras,një shpajz,një banjo.
Kati i dytë posedon:tri dhoma gjumi dhe një banjo.
Dyshemeja është e tëra llaminat,dritare prej plastikës kurse dyert e drurit .
Infrastrukturë e plotë ,furnizimi i ujit vetëm me ujësjellës.
Në mes të kateve është një teras e madhe.
Posedon garazhën.
Gjendet afër rruges qarkore ( Gllamës ).
Ҫmimi i shtepis është 80.000 euro.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim