Shtëpia në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 22 Jan 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

83 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 96 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shitet shtëpia me 3 Ari oborr me 96.28m2 të banuara
Shtëpia është dy kate.
Kati përdhes ka Garazh dhe një podrum.
Kati i parë posedon: sallon së bashku me kuzhinë,një dhomë gjumi dhe një banjo.
Kati i dytë posedon: tri dhoma gjumi .
Dyshemeja e shtëpisë është patos, ndërsa dy dhoma tjera janë parket.
Infrastruktura është e plotë.
Furnizimi ujit është i dyanëshëm: ujësjellës dhe bunar.
Shtëpia gjendet në një pjes të preferuar të qytetit, ne një lagje mjaftë të qetë.
Shtëpia gjendet në lagjen “Dardania II”
Ҫmimi shtëpisë është 83.000euro.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim