Shtëpia në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 08 Mar 12:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

118 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shitet shtëpia 3 kate me 3 Ari oborr .
Sipërfaqja totale e banuar e shtëpis eshte 300m2.
Kati i parë ka: dy lokale me nga një tualet.
Dyshemeja e lokaleve është ibercuk.
Kati i dytë ka: sallon së bashku me kuzhinë,dy dhoma gjumi dhe një banjo.
Dyshemeja është e tëra llaminat.
Kati i tretë: sallon me kuzhinë,dy dhoma gjumi, një shpajz dhe një banjo.
Dyert dhe dritarët janë të gjitha prej drurit, ndërsa shkallët janë mermer.
Shtëpia gjendet në vendin e quajtur Lagjja e Re.
Çmimi shtëpisë është 118.000 euro i diskutueshëm.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim