Shtëpia në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 31 Jan 16:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

175 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shitet shtëpia me 5 Ari oborr .
Shtepi dy kate me këtë rënditje:
Kati i parë posedon : sallon së bashku me kuzhinë , një dhomë gjumi dhe dy banjo.
Kati i dytë posedon : tri dhoma gjumi,
Shtëpi me plan urbanistik dhe infrastrukturë të plotë.
Gjendet në rrugën qarkore”Rr. 28 Nëntori”
Afër tregut të veturave.
Çmimi shtëpisë është 175.000euro.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim