Shtëpia në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 27 Shk 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shitet shtëpia me mbi 2.5Ari .
Shtëpi tri kate me 300m2 të banueshme.
Kati përdhes janë lokale me sipërfaqe prej 100m2.
Kati i parë posedon: sallonin me kuzhinë, dy dhoma gjumi dhe një banjo.
Kati dytë posedon: tri dhoma gjumi dhe një banjo.
Shtëpia posedon infrastrukturë të plotë, është komplet e izoluar,dyshemeja e tëra patos, dyert-dritare janë prej drurit.
Shtëpia gjendet në lagjën “Dheu i Bardhë”
Ҫmimi shtëpisë është 100.000euro.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim