Shtëpia në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 20 Shk 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjilan
Shitet shtëpia me 4 Ari oborr .
Shtëpi tri kate:
Kati i parë: është i izoluar me dyer dhe dritare të plastikës gjithashtu ka sallon një banjo dhe një minikuzhinë verore.
Kati i dytë posedon:sallon një dhomë gjumi dhe një banjo.
Kati i tretë posedon:tri dhoma gjumi dhe një banjo.
Kati i dytë dhe i tretë nuk është i izoluar është i pabanuar.( pa dyer dritare).
Posedon infrastrukturë të plotë.
furnizimi ujit bëhet vetëm me Bunarë.
I ndërtuar me material të cilësis së lartë.
Shtëpia gjendet në Pasjak,( Lagjja e Re) .
Ҫmimi shtëpisë është 75.000euro.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim