Shtëpia në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 20 Shk 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Ndërtesë e re
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjilan
Shitet shtëpia me 3.52 Ari dhe me rreth 300m2 të banuara.
Shtëpia është tri kate.
Kati parë posedon:garazhë,dy depo (podrum).
Kati i dytë posedon:sallon së bashku me kuzhinë,një dhomë gjumi dhe një banjo.
Kati i tretë posedon:tri dhoma gjumi dhe një banjo.
Shtëpia është e pa banuar .
Shtëpia gjendet afër Tregut të Veturave
Ҫmimi i shtëpis 45.000 euro.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim