Shtëpia në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 20 Shk 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shitet shtëpia me 3 Ari oborr ,me rreth 150m2 të banuara.
Shtëpia posedon këtë renditje:
Sallon së bashku me kuzhinë,katër dhoma gjumi dhe një banjo.
Shtëpia posedon infrastrukturë të plotë,furnizim i ujit i dyanëshëm:ujësjellës dhe bunar.
Shtëpia gjendet në lagjën “Arbëria” .
Çmimi i shtëpis është 95.000euro.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim