Shtëpia në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 18 Jan 11:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 280 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Gjilan
Shitet shtëpia 1 Ari me 280 m2 të banuara.
Shtëpi 3 kate me dy hyrje,me mundësi shfrytëzimi për dy familje.
Kati i parë ka tri dhoma ,kuzhinë dhe një ballkon.
Dyshemeja e katit të parë është patos slloven.
Kati i dytë ka: sallon së bashku me kuzhinë,një banjo me tualet dhe një ballkon.
Kati i tretë: posedon tri dhoma gjumi ,një banjo dhe një ballkon.
Shkallët posedojnë pllaka të kualitetit të lartë.
Dyshemeja është e tëra parket.
Shtëpia është komplet e mobiluar, ka të instaluar edhe sistemin per nxemjet qendrore, posedon infrastrukturë te rregullt,izolim më kualitativ të tregut tonë, furnizim të ujit në ujësjellës.
Çmimi shtëpisë është 170.000€.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim