Shtëpia në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 20 Shk 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 250 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shitet shtëpia me 3 Ari oborr.
Shtëpi dy kate dhe me bodrum me mbi 250m2 të banuara.
Bodrumi posedon një dhomë dhe një koridor.
Kati i parë posedon:sallon së bashku me kuzhinë, një dhomë gjumi dhe një banjo.
Dyshemeja e tëra patos,dyer dhe dritare prej druri.
Kati i dytë posedon :dy dhoma gjumi dhe një banjo.
Shtëpia posedon infrastrukturë të plotë
Furnizimi i ujit i dyanëshem: ujësellës dhe bunar.
Shtëpia gjendet në lagjën “Dheu i Bardhë “ .
Çmimi i shtepisë është 75.000 euro i diskutueshëm.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim