Shtëpia në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 23 Jan 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shitet shtëpia një katëshe rreth 3.80Ari oborr.
Shtëpia ka sallon së bashku me kuzhinë, tri dhoma gjumi dhe një banjo ,si dhe një ballkon.
Shtëpia është e ndërtuar para 30 vitëve ,
Dyert dhe dritare prej druri.
Shtëpia gjendet në lagjen “Dheu i Bardhë”
Çmimi shtëpisë është 110.000€ i diskutueshëm.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim