Shtëpia në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 27 Shk 09:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shitet shtëpia me 3 ari oborr .
Shtëpia dy kate me 180m2 të banuara me dy hyrje të veqanta.
Kati i parë posedon:sallon së bashku me kuzhinë dhe një banjo.
Dyshemeja llaminat ndërsa koridori, kuzhina dhe shkallët janë prej pllakave.
Kati i dytë posedon: sallon,kuzhinë , dy dhoma gjumi,një banjo.
Dyshemeja në katin e dytë është e tëra patos dhe dyer prej druri,dritare të plastikës.
Shtëpia është e ndërtuar para 15 viteve , me infrastrukturë të plotë,në oborr posedon edhe një depo.
Shtëpia gjendet në lagjen “Dheu i Bardhë”, ka afër shkollën dhe abulancën.
Çmimi i shtëpisë është 80.000 euro.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim