Shtëpia në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 27 Shk 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 450 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjilan
Shitët shtëpia me mbi 5 Ari .
Shtëpia tri kate me 450m2 të banuara.
Kati i parë është hapsirë e ndarë në tri pjesë e cila mund të shfrytëzohet dhe për lokale ,dhe ka dy hyrje të ndryshme nga mbrapa objektit, dhe një hapsirë e cila mund të shfrytëzohet për tualete.
Dyshemeja e tëra cyment,dyer dhe dritare të plastikës .
Kati i dytë posedon shtatë dhoma gjumi (të planifikuara secila me banjo).
Kati i tretë –nënkulëm gjithashtu posedon shtatë dhoma te cilat mund te shfrytezohen për banim.
Dyshemeja cymet (pa dyer dhe dritare).
Shtëpia është e ndërtuar para dy viteve dhe gjendet në lagjen “Kodra e Dëshmorëve” ku afër ka rrugën qarkore, shkollën fillore, ambulantën etj.
Çmimi i shtëpis është 135.000 euro i diskutueshëm.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim