Shtëpia në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 24 Shk 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 500 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shitet shtëpia 3.60 Ari
Shtëpi dy kate me mbi 500m2 të banuara me dy hyrje të veqanta.
Kati përdhes posedon: sallon,dy dhoma , një shpajz ,një banjo dhe një tualet .
Dyer dhe dritare janë prej drurit, dyshemeja e tëra çyment.
Kati i parë posedon:sallon së bashku me kuzhinë,një dhomë gjumi dhe një banjo.
Dyshemeja e tëra llaminat.
Kati i dytë: posedon tri dhoma ,me ballkone dhe një banjo.
Dyshemeja e tëra ibercuk, dhe dritare të plastikës.
Nënkulmi posedon dy dhoma i cili me pak investim mund të bëhet i tëri i banuar.
Shtëpia është e ndërtuar para 9 viteve dhe posedon infrastrukturë të plotë.
Shtëpia gjendet në lagjen “Dheu i Bardhë” afër ka shkollën ,ambulancën.
Çmimi i shtëpisë është 100.000 euro.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim