Shtëpia në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 20 Shk 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 264 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjilan
Shitet shtëpia me 18 Ari oborr
Shtëpi dy kate me 264m2 të banuara.
Kati i parë posedon: sallon së bashku me kuzhinë ,tri dhoma gjumi dhe një banjo.
Kati i dytë katër dhoma gjumi dhe një banjo.
Shtëpi me infrastrukturë të plotë.
Dyer dhe dritare prej drurit slloven.
Shtëpia gjendet në Kmetoc ,500 m nga rruga kryesore.
Ҫmimi shtëpisë është 65.000euro.
Mundësia e kompenzimit : veturë apo banesë në Prishtinë.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim