Shtëpia në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 08 Mar 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shitet shtëpia me 1.28 Ari.
Kati përdhes posedon një garazh dhe një depo.
Kati i parë posedon: sallon së bashku me kuzhinë dhe një banjo.
Kati i dytë posedon: tri dhoma gjumi dhe një banjo ( në shfrytëzim si depo).
Dyshemeja e shtëpisë është e tëra llaminat,dyert dhe dritaret prej drurit.
Shtëpia posedon infrastrukturë të plotë.
Shtëpia gjendet afër shkollave të mesme.
Ҫmimi i shtëpisë është 80.000 euro.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim