Shtëpia në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 18 Jan 10:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 270 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shitet shtëpia me 2 Ari e 36m2.
Shtëpia është dy kate me tri hyrje të veqanta.
Kati i parë posedon: 180m2 lokal 100 m2 si dhe pjesa tjeter është e banuar.
Kati ka sallonin së bashku me kuzhinë , dy dhoma gjumi dhe një banjo.
Kati i dytë ndahet në dy pjes: pjesa parë ka 80m2. Posedon një dhomë ditë, dy dhoma gjumi dhe banjo. Pjesa dytë ka 90m2.
Posedon sallon së bashku më kuzhinë, një dhomë gjumi dhe një banjo. Poashtu ka edhe ballkonin 30m ku mund të shfrytëzohet gjatë ditëve të ngohta të veres.
Shtëpia posedon edhe lokalin me 70m2 i cili është në funksion qe nga viti 1979 derië tani. Shtëpia gjendet në rrugë kryesore ku shfytëzimi i lokaleve është maksimal.

Çmimi shtëpis është 180.000euro.

Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim