Shtëpia në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 20 Shk 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 219 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjilan
Shitet shtëpia tri kate me 219m2 të banuara.
Kati i parë është lokal , dyshemeja e tëra pllaka dhe është i gatshëm për shfrytëzim,poashtu posedon një tualet.
Kati i dytë posedon sallon së bashku me kuzhinë, një dhome gjujmi dhe një banjo.
Kati i tretë posedon dy dhoma gjumi,
Shtëpia posedon infrastrukturë të plotë, dyshemeja patos dhe çyment.
Shtëpia gjendet mbrapa teatrit të qytetit.
Çmimi i shtëpisë është 120.000euro.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim