Shtëpia në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 27 Shk 09:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 150 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shitet shtëpia me 3.56 Ari oborr.
Shtëpi dy kate me mbi 150m2 të banuara me këtë rënditje :
Kati i parë posedon:sallon së bashku me kuzhinë,një dhomë gjumi dhe një banjo
Kati i dytë posedon :katër dhoma gjumi dhe një banjo.
Dyshemeja e tëra llaminat kurse shkallet janë me pllaka, dyer druri dhe dritare të plastikës.
Shtëpia me infrastuktur të plotë gjendet në lagjen “Dheu i Bardhë”.
Çmimi i shtëpisë është 120.000euro.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim