Shtëpia prej 220m2 ne Gjilan

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 08 Mar 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 220 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shitet shtëpia me 5.50 Ari oborr, 220m2 të banuara.
Shtëpia është dy kate poashtu posedon bodrum prej 30m2.
Kati i parë posedon:Sallon së bashku me kuzhinë, një dhomë gjumi dhe një banjo;
Kati I dytë posedon:tri dhoma gjumi , një banjo dhe një teras.
Dyshemeja e tera llaminat,(perveq sallonit parket),dyer prej druri,dritare plastike.
Shtëpi me infrastrukturë e plotë ,
Furnizimi ujit i dyanëshëm:ujësjellës dhe bunar.
Ҫmimi i shtëpisë është 140.000 i diskutuar.
Shtëpia gjendet në Rrugen e Ferizait.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim